Wierzymy, że obycie w strukturach egzaminacyjnych daje większy komfort zdawania egzaminów, które są nieodłącznym elementem systemów edukacyjnych. W konsekwencji wybraliśmy programy dla prywatnych szkół językowych, które mają wbudowane przygotowanie do egzaminów. Minimalizuje to stres przy egzaminie ósmoklasisty czy maturze. Wszystkie nasze programy od pierwszej klasy szkoły podstawowej są skorelowane z przygotowaniem do egzaminów Cambridge, do których przygotowujemy uczniów stopniowo.

Nie jest wymagane przez nas zdawanie kolejno wszystkich egzaminów. Zależy nam na tym, aby egzamin zakończył się sukcesem, dlatego doradzamy moment, w którym warto zdecydować się na ten krok. Z naszego doświadczenia wynika, że zdanie egzaminu może być nie tylko wymiernym celem, ale również dodatkową motywacją do nauki. Nasi uczniowie zdają testy w autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Lang w Warszawie.

Nowością w naszej ofercie jest przygotowanie do matury międzynarodowej (IB) z matematyki. Są to zajęcia specjalistyczne odbywające się w systemie zajęć indywidualnych online.