Egzaminy Cambridge English Qualifications są dobrze znane na całym świecie i uznawane przez szkoły, uniwersytety a także pracodawców we wszystkich krajach anglojęzycznych.

Nasze programy od pierwszej klasy szkoły podstawowej skorelowane są przygotowaniem do egzaminów Cambrige English Young Learners-  Young Learners English Tests (YLE).

POWER UP Pewność siebie w nauce. Pewność siebie w życiu.

Power Up to zupełnie nowy podręcznik i jednocześnie najbardziej intensywny kurs nauczania dla najmłodszych, wydawnictwa Cambridge, który w sześć lat przeprowadza uczniów z poziomu PRE A1 Starters do poziomu B1 Preliminary for Schools (PET).
„Podręcznik zapewnia doskonały początek wspaniałej przygody, ambitnie kształtując uczniów XXI wieku, którzy z pewnością siebie podejmują wyzwania w życiu, w ekspresowym tempie przechodząc na kolejne poziomy zaawansowania językowego. Na kursie Power Up Twoje dziecko rozwinie zestaw umiejętności i wykorzysta swój potencjał w możliwe jak najszybszym czasie.
Power UP tworzy środowisko edukacyjne sprzyjające współpracy poprzez misje w rzeczywistym świecie, a także wciąga w świat kolorowych i ciekawych postaci, które pokocha Twoje dziecko, pogłębiając umiejętności społeczne i poznawcze.

Cambridge English Qualifications for Young Learners

W roku szkolnym 2018/19 nasi uczniowie przystąpili do wewnętrznych egzaminów próbnych Cambridge i zdobyli bardzo dobre wyniki. 

Integralną częścią kursu jest wbudowane przygotowanie do egzaminów Cambridge English Qualifications dla dzieci (Cambridge English Qualifications for Young Learners).’

Seria motywujących testów (Starters, Movers lub Flyers) sprawdza umiejętności językowe poprzez zabawę i jest zaadresowana specjalnie do dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Celem testów jest pokazanie najmłodszym kandydatom, co już potrafią po angielsku. Każde dziecko biorące udział w teście ma szansę zdobycia tzw. tarcz, których uzyskana liczba podana jest na certyfikacie i w bardzo przyjazny dla dziecka sposób pokazuje uzyskaną  ocenę.

Wyniki egzaminów próbnych w roku szkolnym 2018/19