Dla kogo? Uczniowie kl.I-VII

Intensywność : 2x w tyg. 60 minut lub 2x w tyg. 80 minut

Liczba zajęć w roku szkolnym: 68 lekcji

Poznaj korzyści z rozpoczęcia nauki na etapie wczesnoszkolnym!

W klasach młodszych dzieci przyswajają  język, a nie świadomie się go uczą. Na tym etapie nie trzeba zapamiętywać mnóstwa faktów. Proces nauki  języka przebiega w sposób naturalny i bliski dziecku –   poprzez piosenki, rymowanki, opowiadania,
zabawy i gry językowe.

Na początku dzieci rozumieją sens ogólny wypowiedzi, przyswajają słownictwo i struktury gramatyczne i osłuchują się z językiem. Na późniejszych etapach zaczynają  się nim aktywnie posługiwać.

Masz wątpliwości czy Twoje dziecko będzie się w stanie skoncentrować na zajęciach?

Z nami tak! Nasze kursy zawierają nowoczesne platformy, dzięki którym bohaterowie kursów „ożywają” i wspierają uczniów w nauce języka angielskiego. Zapewniamy zróżnicowaną formę materiałów– nie tylko podręczniki, ale też aplikacje i autorskie gry językowe.

Oferujemy naszym kursantom kilka możliwości rozwoju:

Kurs ogólny oraz bardziej intensywną formę kursu obejmującą dodatkowe ćwiczenia przygotowujące do egzaminów Cambridge: Starters- Pre A1, Movers-A1, Flyers- A2, KET- A2, PET-B1.

W Masters&More rozumiemy że edukacja językowa to proces, który wymaga zaplanowania na każdym etapie.

Kurs dobieramy w oparciu o diagnozę potrzeb językowych, analizując  aktualne możliwości i potrzeby Twojego dziecka. W tym celu od kl.2 uczniowie wykonują test poziomujący oraz umawiają się na rozmowę z metodykiem szkoły.

Używamy podręczników dla prywatnych szkół językowych renomowanych wydawnictw.

Oferujemy naszym kursantom kilka możliwości rozwoju.

Kurs ogólny zawiera dużo nowego słownictwa podzielonego tematycznie na rozdziały. Uczniowie doskonalą umiejętności mówienia, pisania  słuchania oraz czytania.

Bardziej intensywna forma kursu obejmuje dodatkowe ćwiczenia przygotowujące do egzaminów Cambridge (Starters, Movers, Flyers, KET, PET). Uczniowie o wyższych kompetencjach językowych, kontynuujący naukę z nami na przestrzeni lat, wyprzedzają podstawę programową, kończąc szkołę podstawową na poziomie B1+/ B2 według CEFR (Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego).

DLACZEGO MY?

  • Dobieramy metody w sposób zindywidualizowany, najbardziej odpowiedni dla danego ucznia.
  • Nasi lektorzy podchodzą z pasją do nauczania.
  • Pracujemy w niewielkich grupach  (6-8 osób).
  • Uczymy w oparciu o tradycyjne założenia metodyczne  (immersja językowa, powtórzenia).
  • Używamy na zajęciach nowoczesnych aplikacji ( m.in Kahoot, Quizzes, Gamekit, Wardwall).
  • Kontrolujemy postępy uczniów przy pomocy testów cząstkowych oraz rocznych.
  • Gwarantujemy atrakcyjną cenę oraz rabaty.

Tradycyjne metody nauczania sprawiają, że uczniowie efektywnie rozwijają swoje umiejętności językowe, a  nowoczesne technologie skupiają uwagę, angażując i motywując uczniów do nauki, dzięki czemu Twoje dziecko nie nudzi się na zajęciach!

Na naukę języków obcych nigdy nie jest ani za wcześnie! Zapisz się już dziś!