Jesteśmy Mistrzami (Masters), ponieważ łączymy naszą pasję do języków obcych z procesem dydaktycznym. Nieustannie rozwijamy zarówno siebie, jak i dążymy do rozwoju naszych uczniów

Dajemy Więcej (More) , ponieważ pamiętamy o dynamicznym rozwoju rynku pracy, codziennych potrzebach naszych klientów oraz wartościach. Nie zatrzymujemy się w miejscu i dążymy do coraz efektywniejszego nauczania z wykorzystaniem sprawdzonych programów i najnowszych technologii

Nasze wartości

Wierzymy, że tylko partnerska relacja pomiędzy Nauczycielem a Uczniem daje efekty, nie tylko językowe, ale również wychowawcze.

Wierzymy, że ucząc języków obcych, przekażemy Uczniom nie tylko wiedzę, ale także nauczymy ich tolerancji i szacunku do innych ludzi a także pomagamy lepiej zrozumieć świat.

Wierzymy, że zgłębiając naukę języków obcych, nasi Uczniowie będą w stanie przekonująco argumentować i pewnie bronić swoich poglądów.

Wierzymy w progresję językową. Nasi Uczniowie przechodzą stopniowo na kolejne stopnie biegłości językowej, które sformułowane zostały przez Radę Europy w ramach Europejskiego Sytemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR)

Wierzymy w precyzję. Starannie dobieramy uczestników kursów w grupy pod względem wieku i stopnia zaawansowania językowego. Jeśli uczyłeś się już języka obcego, to w trakcie spotkania poziomującego nasz metodyk oceni Twoje umiejętności, zbada Twoje potrzeby językowe i poradzi, jaką najlepszą ścieżkę wybrać by osiągnąć mierzalne cele w trackie kolejnego roku szkolnego nauki. Naszym celem jest zadbanie o maksymalną efektywność procesu dydaktycznego.

Wierzymy w sens obiektywnego, międzynarodowego potwierdzenia znajomości poziomu języka przez instytucje takie jak Cambridge English. W tym celu przygotowujemy naszych Uczniów do uzyskania honorowanych na całym świecie certyfikatów dla dzieci (Starters, Movers, Flyers), młodzieży (KET, PET, FCE) oraz dorosłych CAE

 

Nasza misja

Wykształcenie naszych Uczniów na kompetentnych obywateli XXI wieku, samodzielnie posługujących się językiem obcym i mających umiejętności krytycznego myślenia.

Rozwijanie wszechstronnych umiejętności komunikacyjnych (75% naszych zajęć to mówienie) oraz ćwiczenie zastosowania struktur językowych w życiu codziennym, dzięki pracy indywidualnej i grupowej

Rozwijanie kompetencji kulturowych – zachęcanie do oglądania filmów, czytania prasy i książek obcojęzycznych.

Osiągamy realne i wymierne cele, ponieważ uczymy:

Skutecznie

 • rozwijamy zdolności komunikacyjne, jednocześnie przywiązując szczególną wagę do poprawnej wymowy,
 • wzbogacamy słownictwo i utrwalamy gramatykę,
 • przygotowujemy do egzaminów państwowych i zewnętrznych.

Rzetelnie

 • pracujemy w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw językowych,
 • korzystamy z programów licencyjnych,
 • systematycznie monitorujemy postępy w nauce.

Interesująco

 • motywujemy do nauki poprzez angażowanie Uczniów w najróżniejsze formy działania,
 • wzbogacamy kurs o bezpłatne warsztaty okolicznościowe oraz wydarzenia specjalne,
 • używamy własnych materiałów i gier, wspierając rozwój językowo-ruchowy.

Nowocześnie

 • wykorzystujemy innowacje technologiczne oraz platformy interaktywne,
 • mamy stały kontakt z naszymi Uczniami, dzięki dziennikowi internetowemu i portalom społecznościowym.
 • uczymy umiejętności tworzenia prezentacji i wypowiadania się publicznie z wykorzystaniem nowoczesnych programów multimedialnych.

Założycielką firmy Masters&More jest Elżbieta Jaroszewicz. Ukończyła anglistkę na wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim. Zna biegle języki angielski, niemiecki w stopniu średnio-zaawansowanym oraz włoski w stopniu podstawowym. Obszarem jej zainteresowań jest Language Testing. Prywatnie jest mamą dwójki wspaniałych dzieci. Sukces firmy zawdzięcza zgranemu zespołowi lektorskiemu, wiedzy wszystkich osób współtworzących Masters&More oraz markom językowym, które zyskały jej uznanie.