POZAJ MISIA TEDDY EDDIE

Jest to metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat, która łączy efektywną naukę z doskonałą zabawą. Bohaterem programu, jak sama nazwa wskazuje, jest przesympatyczny, uwielbiany przez dzieci, Miś Eddie. Zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, którego uczymy pełnymi zdaniami, które uaktywniamy dając dzieciom to, co lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Na zajęciach dzieci przeżywają mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!

 

Charakterystyka programu

PRZYJAZNY– nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i w ładnych, kolorowych salach.

AMBITNY– zawiera wyjątkowo duży zasób słów, zwrotów i tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym.

WESOŁY– zawiera dużo dziecięcego humoru i bajkową oprawę.

BLISKI – ukierunkowany jest na naturalne przyswajanie języka i prawdziwą komunikację.

BOGATY– zarówno ze względu na zestaw ucznia, jak i materiał językowy, pozwalający na całkowite „zanurzenie się” w języku obcym.

WIARYGODNY–  zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.

PRZYJAZNY RODZICOM– zawiera ‘Poradnik dla Rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów Dziecka.

WIELOPOZIOMOWY– gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne  poziomy oraz kontynuację procesu nauczania.

ELASTYCZNY– zaspokaja potrzeby Dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie.

OPINIE NA TEMAT KURSÓW TEDDY EDDIE

Mama 4-letniego Dominika ocenia kurs na „szóstkę”. Co ma na to wpływ?

„Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.”

Mama 6-letniej Klary:

„Klara chętnie uczęszcza na zajęcia i aktywnie w nich uczestniczy. Widzę rezultaty w domu. Nie muszę wiele poświęcać czasu na nauczanie angielskiego w domu – przychodzi jej to z łatwością.”

Mama 6-letniej Oli i Kingi ocenia kurs na „piątkę”, docenia przede wszystkim:

„Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.”

Mama 6-letniego Mikołaja docenia:

„Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału „wchłonął” 🙂

Co wyróżnia misia Teddy Eddie?

Lektorzy– prowadzący zajęcia uczestniczą w serii szkoleń dotyczących metodyki nauczania języka obcego, specyfiki pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, oraz pracy z metodą. Lekcje są regularnie hospitowane i omawiane z Opiekunem Programu.

Kontakt Lektora z Rodzicami– Bardzo ważnym aspektem Programu jest kontakt Lektora z Rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte maile z informacjami na temat przerabianego materiału oraz propozycjami powtórek z Dzieckiem w domu regularne, ustne informacje dla Rodziców na temat postępów grupy, czy indywidualnych Uczestników udzielane po zajęciach, pisemne raporty o postępach Dziecka.

Materiały dydaktyczne: wliczone w cenę kursu (podręcznik z ćwiczeniami, CD, dostęp do platformy edukacyjnej, multirom deDOMO, poradnik dla rodziców, książeczka z obrazkami, secret stickers– zestaw naklejek, teczka, secret booklet – mini-książeczka z obrazkami, korona na zakończenie kursu).

Oficjalna strona metody: www.teddyeddie.pl.

To ogólnopolski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania języka angielskiego dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2000 słów. To do pięciu razy więcej niż przy użyciu standardowych podręczników.