POZAJ MISIA TEDDY EDDIE

Jest to metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat, która łączy efektywną naukę z doskonałą zabawą. Bohaterem programu, jak sama nazwa wskazuje, jest przesympatyczny, uwielbiany przez dzieci, Miś Eddie. Zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, którego uczymy pełnymi zdaniami, które uaktywniamy dając dzieciom to, co lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Na zajęciach dzieci przeżywają mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!

 

Charakterystyka programu

PRZYJAZNY– nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i w ładnych, kolorowych salach.

AMBITNY– zawiera wyjątkowo duży zasób słów, zwrotów i tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym.

WESOŁY– zawiera dużo dziecięcego humoru i bajkową oprawę.

BLISKI – ukierunkowany jest na naturalne przyswajanie języka i prawdziwą komunikację.

BOGATY– zarówno ze względu na zestaw ucznia, jak i materiał językowy, pozwalający na całkowite „zanurzenie się” w języku obcym.

WIARYGODNY–  zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.

PRZYJAZNY RODZICOM– zawiera ‘Poradnik dla Rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów Dziecka.

WIELOPOZIOMOWY– gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne  poziomy oraz kontynuację procesu nauczania.

ELASTYCZNY– zaspokaja potrzeby Dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie.

Poznaj cennik i intensywność: https://mastersandmore.pl/cennik/

Oficjalna strona metody: www.teddyeddie.pl.

 

Wypróbuj za darmo lekcję próbną!